wish

Wens loonsverhoging CAO Kinderopvang stijgt

Deel deze informatie !
  • 15
    Gedeeld

Op vraag wat de grootste wens is voor de onderhandelingen cao kinderopvang had media november 2019 circa 51 % opgegeven te kiezen loonsverhoging / eindejaarsuitkering. De afgelopen week hebben meer dan 300 personen hun wens ingediend.

De wens voor een loonsverhoging (of eindejaarsuitkering) is gestegen tot ruim 59 %. De wens voor afname werkdruk is gedaald van circa 42 % naar een ruime 36 %.

De wens voor een lagere BKR is voor bijna 13 % van de respondenten het belangrijkste en staat op de 3e plaats. Een afname van de BKR zou wel betekenen dat de uurtarieven in de kinderopvang aangepast moeten worden. Deze maatregelen hebben een groot effect op de omzet van een organisatie.

Wens voor cao Kinderopvang 2020%AantalLoonWerkdruk
Loonsverhoging 36,74%25936,74%
Eindejaarsuitkering22,70%16022,70%
Lagere BKR (minder kinderen per PM)12,91%9112,91%
Minder werkdruk7,38%527,38%
Kortere werkdagen4,11%294,11%
Minder administratieve taken3,69%263,69%
Extra taakuren3,40%243,40%
Seniorenverlof2,84%202,84%
Meer verlofuren2,27%162,27%
Anders / geen van bovenstaande 3,97%28  
Eindtotaal100,00%70559,43%36,60%

Wat is voor de jou de belangrijkste wens die je graag terugziet in de cao Kinderopvang? Dat kan je op deze pagina aangeven.

Momenteel lopen nog de onderhandeling voor de CAO Kinderopvang. De CAO Kinderopvang 2018-2019 is nog maar even geldig , namelijk nog :

Wat er gebeurt als er nog geen nieuwe CAO Kinderopvang 2020 (-2021 ?) is afgesloten lees je in dit artikel.

Wat zou een reden zijn om van baan te veranderen ? (max. 2 antwoorden)

Bekijk resultaten

Duidelijke informatie over de Kinderopvang

Enable Notifications    Ok No thanks